پویش مثل ابراهیم، هادی باشپویش نذر فرهنگی

پویش فرهنگی مثل ابراهیم، هادی باش

اهدای کتاب «سلام بر ابراهیم» به دختران جوان در روز دختر

بسم الله الرحمن الرحیم

قرارگاه جهادی شهید الحسینی، پویش فرهنگی مثل، ابراهیم هادی با هدف معرفی الگوهای اصیل و ارزشمند انقلاب اسلامی به جوانان و آشنایی بیشتر آن ها با معارف اسلامی، طراحی و اجرا نمود. در این پویش ابتدا با تبلیغات گسترده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی توانستیم به طور تقریبی مبلغ 700,000 تومان کمک های مردمی را جمع آوری کنیم. در ادامه با برقراری ارتباط با مراکز فرهنگی موفق شدیم 110 جلد از کتاب تاثیرگذار «سلام بر ابراهیم» را که شامل مجموعه ای از خاطرات شهید ابراهیم هادی از کودکی تا زمان شهادت می شود را تهیه کنیم. قیمت هر جلد کتاب 15,000 تومان است که با تخفیف ویژه توانستیم هر جلد را با قیمت 6,000 تومان خریداری کنیم.

جلسه ی توجیهی پویش مثل ابراهیم، هادی باش با خواهران داوطلب 10 تیر 98

در مرحله ی بعد با انجام فراخوانی از خواهران با ایمان و محجبه دعوت کردیم تا در اهدای این کتاب ها ما را یاری کنند. پس از برگزاری کلاس توجیهی برای خواهران، فعالیت کادو کردن کتاب ها آغاز شد و در نهایت توانستیم در تاریخ 13/4/1398 همزمان با ولادت حضرت فاطمه ی معصومه (س) و روز دختر این کتاب ها را به دختران جوان این سرزمین اهدا کنیم.

تعدادی از کتاب های کادو شده توسط خواهران

لازم به ذکر است که مکان اصلی برگزاری این پویش در استان همدان بود که با توجه به درخواست هایی که از سایر استان ها صورت پذیرفت موفق شدیم تعداد محدودی از این کتاب ها را به استان های مشهد، قم، تبریز، اصفهان و فارس هم ارسال نموده تا این پویش در استان های دیگر نیز اجرا گردد.

امید است که ان شاء الله اینگونه پویش ها زمینه ساز رشد و هدایت جوانان شود. در پایان از همه ی عزیزانی که در اجرای این پویش یاری گر ما بودند سپاسگذاریم و از خدواند منان برای آن ها طول عمر با عزت و توفیقات روزافزون را خواستاریم.

برچسب ها

سفیر بیداری

قرارگاه جهادی شهید سید مصطفی الحسینی یک نهاد مردمی است که با هدف ایجاد تمدن نوین اسلامی تأسیس و در عرصه های گوناگون فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، آموزشی و... در حال فعالیت است. امید است که با تلاش های مجاهدانه ی این مجموعه، گام های بزرگی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی برداشته شود. ان شاء الله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن